Menu
Generalforsamling 10. januar kl. 18:19
Generalforsamling 2018! GF18: Torsdag d.22.03.18 kl. 19.30
Senior
02. januar kl. 23:18 Oldboys afdelingen sender to mand til VM på Hawaii for spillerer + 70
Generelt
03. november kl. 07:52 Gule ærter 2017
FodboldNews2017
29. oktober kl. 20:46 Dejlig weekend for Changs fodboldhold
Generelt
29. oktober kl. 20:22 Flot hæder til Chang-leder
Aktuelle Kampe
Januar 2018
6.
lørdag
09.00
GVL Løkken
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge A (07) INDE • Pulje 52
Løkken Idrætscenter
Aalborg Chang
Løkken Idrætscenter
6.
lørdag
09.30
Aalborg Chang
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge A (07) INDE • Pulje 52
Løkken Idrætscenter
Aabybro IF
Løkken Idrætscenter
6.
lørdag
10.10
TSV
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge A (07) INDE • Pulje 52
Løkken Idrætscenter
Aalborg Chang
Løkken Idrætscenter
6.
lørdag
11.30
Aalborg Chang (3)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 81
Gistrup Idrætscenter
Aalborg Chang (1)
Gistrup Idrætscenter
6.
lørdag
12.00
Aalborg Chang (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 81
Gistrup Idrætscenter
Aalborg Freja (1)
Gistrup Idrætscenter
6.
lørdag
12.10
Aalborg KFUM (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 81
Gistrup Idrætscenter
Aalborg Chang (3)
Gistrup Idrætscenter
6.
lørdag
12.40
Aalborg Chang (3)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 81
Gistrup Idrætscenter
Nørresundby FB (2)
Gistrup Idrætscenter
6.
lørdag
12.50
Aalborg Chang (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 81
Gistrup Idrætscenter
Aalborg KFUM (3)
Gistrup Idrætscenter
6.
lørdag
13.20
Nørresundby FB (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 81
Gistrup Idrætscenter
Aalborg Chang (1)
Gistrup Idrætscenter
6.
lørdag
13.30
Aalborg Freja (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 81
Gistrup Idrætscenter
Aalborg Chang (3)
Gistrup Idrætscenter
6.
lørdag
14.10
Aalborg Chang (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 82
Gistrup Idrætscenter
Nørresundby FB (3)
Gistrup Idrætscenter
6.
lørdag
15.00
Aalborg KFUM (4)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 82
Gistrup Idrætscenter
Aalborg Chang (2)
Gistrup Idrætscenter
6.
lørdag
15.40
Aalborg Chang (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 82
Gistrup Idrætscenter
Aalborg KFUM (2)
Gistrup Idrætscenter
6.
lørdag
16.00
AaB
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 82
Gistrup Idrætscenter
Aalborg Chang (2)
Gistrup Idrætscenter
7.
søndag
09.00
Aalborg Chang
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C (07) INDE • Pulje 57
Arden Hallen
Aalborg KFUM (1)
Arden Hallen
7.
søndag
09.20
Gudumholm IF
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C (07) INDE • Pulje 57
Arden Hallen
Aalborg Chang
Arden Hallen
7.
søndag
09.30
ASV (1)
Spillet
Kvinder
U12
U12 Piger C (06) INDE • Pulje 114
Als Hallen
Aalborg Chang
Als Hallen
7.
søndag
09.50
Aalborg Chang
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C (07) INDE • Pulje 57
Arden Hallen
Arden IF
Arden Hallen
7.
søndag
10.00
Aalborg Chang
Spillet
Kvinder
U12
U12 Piger C (06) INDE • Pulje 114
Als Hallen
Øster Hornum IF
Als Hallen
7.
søndag
10.20
RKG (2)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C (07) INDE • Pulje 57
Arden Hallen
Aalborg Chang
Arden Hallen
7.
søndag
11.00
Aalborg Chang
Spillet
Kvinder
U12
U12 Piger C (06) INDE • Pulje 114
Als Hallen
ASV (2)
Als Hallen
7.
søndag
13.04
B52/Aalborg
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) INDE • Pulje 54
Gistrup Idrætscenter
Aalborg Chang
Gistrup Idrætscenter
7.
søndag
13.44
ASV/HB
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) INDE • Pulje 54
Gistrup Idrætscenter
Aalborg Chang
Gistrup Idrætscenter
7.
søndag
14.14
Aalborg Chang
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) INDE • Pulje 54
Gistrup Idrætscenter
Aalborg KFUM (2)
Gistrup Idrætscenter
7.
søndag
14.44
Aalborg Chang
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) INDE • Pulje 54
Gistrup Idrætscenter
LKB/Gistrup
Gistrup Idrætscenter
13.
lørdag
09.15
Nørresundby FB
Spillet
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge C (08) • Pulje 972
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Aalborg Chang
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
13.
lørdag
10.00
Jetsmark IF (1)
Spillet
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge C (08) • Pulje 972
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Aalborg Chang
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
13.
lørdag
10.45
Aalborg Chang
Spillet
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge C (08) • Pulje 972
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
KB 81 Aalborg
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
13.
lørdag
10.55
NUBI
4 - 3
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge B (02) Ombrydning • Pulje 806
Astrup/Sønderskov Hallen
Aalborg Chang
Astrup/Sønderskov Hallen
13.
lørdag
11.45
Aalborg Chang
1 - 2
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge B (02) Ombrydning • Pulje 806
Astrup/Sønderskov Hallen
ØVI/TTB
Astrup/Sønderskov Hallen
13.
lørdag
12.35
BAMSIF
3 - 4
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge B (02) Ombrydning • Pulje 806
Astrup/Sønderskov Hallen
Aalborg Chang
Astrup/Sønderskov Hallen
13.
lørdag
13.00
St. Restrup IF
Spillet
Kvinder
U12
Futsal - U12 Piger (06) • Pulje 956
AaB Hallen
Aalborg Chang
AaB Hallen
13.
lørdag
13.45
Aalborg Chang
Spillet
Kvinder
U12
Futsal - U12 Piger (06) • Pulje 956
AaB Hallen
Thisted FC
AaB Hallen
13.
lørdag
14.00
Aalborg KFUM
Spillet
Kvinder
U12
Futsal - U12 Piger (06) • Pulje 956
AaB Hallen
Aalborg Chang
AaB Hallen
14.
søndag
09.00
Aalborg Chang
Spillet
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge B (07) • Pulje 960
Vester Hassing Hallen
VUG
Vester Hassing Hallen
14.
søndag
09.30
Hals FS
Spillet
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge B (07) • Pulje 960
Vester Hassing Hallen
Aalborg Chang
Vester Hassing Hallen
14.
søndag
09.50
Aalborg Chang
3 - 1
Herrer
Senior
Futsal - Herrer B/C (16+) Ombrydning • Pulje 801
Skallerup Hallen
Bindslev/Tversted IF
Skallerup Hallen
14.
søndag
10.15
Nørresundby FB
Spillet
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge B (07) • Pulje 960
Vester Hassing Hallen
Aalborg Chang
Vester Hassing Hallen
14.
søndag
10.30
Hjørring IF (2)
3 - 2
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A (05) Ombrydning • Pulje 828
Brønderslev Hallen
Aalborg Chang
Brønderslev Hallen
14.
søndag
10.40
Tylstrup IF
3 - 3
Herrer
Senior
Futsal - Herrer B/C (16+) Ombrydning • Pulje 801
Skallerup Hallen
Aalborg Chang
Skallerup Hallen
14.
søndag
11.15
Aalborg Chang
0 - 4
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A (05) Ombrydning • Pulje 828
Brønderslev Hallen
IF Skjold Sæby
Brønderslev Hallen
14.
søndag
11.55
Skallerup/Vennebjerg IF
2 - 2
Herrer
Senior
Futsal - Herrer B/C (16+) Ombrydning • Pulje 801
Skallerup Hallen
Aalborg Chang
Skallerup Hallen
14.
søndag
12.00
Aalborg Chang
0 - 8
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A (05) Ombrydning • Pulje 828
Brønderslev Hallen
Aalborg Futsal Klub
Brønderslev Hallen
14.
søndag
12.45
Aalborg Chang
3 - 5
Herrer
Senior
Futsal - Herrer B/C (16+) Ombrydning • Pulje 801
Skallerup Hallen
Arentsminde IF
Skallerup Hallen
14.
søndag
12.45
Brønderslev IF
2 - 1
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A (05) Ombrydning • Pulje 828
Brønderslev Hallen
Aalborg Chang
Brønderslev Hallen
14.
søndag
13.00
Aalborg Chang (1)
4 - 1
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B (04) Ombrydning • Pulje 821
Brønderslev Hallen
Aalborg Chang (2)
Brønderslev Hallen
14.
søndag
13.30
Frederikshavn fI
1 - 3
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B (04) Ombrydning • Pulje 821
Brønderslev Hallen
Aalborg Chang (1)
Brønderslev Hallen
14.
søndag
13.45
Aalborg Chang (2)
4 - 1
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B (04) Ombrydning • Pulje 821
Brønderslev Hallen
BMI/SHI/Bagterp
Brønderslev Hallen
14.
søndag
14.15
Aalborg Chang (1)
2 - 5
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B (04) Ombrydning • Pulje 821
Brønderslev Hallen
BMI/SHI/Bagterp
Brønderslev Hallen
14.
søndag
14.30
Aalborg Chang (2)
3 - 2
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B (04) Ombrydning • Pulje 821
Brønderslev Hallen
Brønderslev IF
Brønderslev Hallen
14.
søndag
15.00
Brønderslev IF
3 - 2
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B (04) Ombrydning • Pulje 821
Brønderslev Hallen
Aalborg Chang (1)
Brønderslev Hallen
14.
søndag
15.15
Frederikshavn fI
1 - 2
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B (04) Ombrydning • Pulje 821
Brønderslev Hallen
Aalborg Chang (2)
Brønderslev Hallen
14.
søndag
17.30
Aalborg Chang
Spillet
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge B (08) • Pulje 969
Frejlev Hallen
Aalborg Futsal Klub
Frejlev Hallen
14.
søndag
18.15
Storvorde/Sejlflod B
Spillet
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge B (08) • Pulje 969
Frejlev Hallen
Aalborg Chang
Frejlev Hallen
14.
søndag
18.30
Aalborg Chang
Spillet
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge B (08) • Pulje 969
Frejlev Hallen
St. Restrup IF
Frejlev Hallen
27.
lørdag
09.00
Arentsminde IF
Herrer
Senior
Futsal - Herrer B/C (16+) Ombrydning • Pulje 801
Tannisbugt Hallen
Aalborg Chang
Tannisbugt Hallen
27.
lørdag
09.50
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Futsal - Herrer B/C (16+) Ombrydning • Pulje 801
Tannisbugt Hallen
Skallerup/Vennebjerg IF
Tannisbugt Hallen
27.
lørdag
10.00
Aalborg Chang
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge B (02) Ombrydning • Pulje 806
Nørresundby Idrætscenter
NUBI
Nørresundby Idrætscenter
27.
lørdag
11.00
Nibe B (1)
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 35
Farsø Kunstgræsbane
Aalborg Chang
Farsø Kunstgræsbane
27.
lørdag
11.05
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Futsal - Herrer B/C (16+) Ombrydning • Pulje 801
Tannisbugt Hallen
Tylstrup IF
Tannisbugt Hallen
27.
lørdag
11.15
ØVI/TTB
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge B (02) Ombrydning • Pulje 806
Nørresundby Idrætscenter
Aalborg Chang
Nørresundby Idrætscenter
27.
lørdag
11.40
Aalborg Chang
Herrer
U16
Futsal - U16 Drenge B (02) Ombrydning • Pulje 806
Nørresundby Idrætscenter
BAMSIF
Nørresundby Idrætscenter
27.
lørdag
11.40
Aalborg Chang
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 35
Farsø Kunstgræsbane
Overlund GF
Farsø Kunstgræsbane
27.
lørdag
11.55
Bindslev/Tversted IF
Herrer
Senior
Futsal - Herrer B/C (16+) Ombrydning • Pulje 801
Tannisbugt Hallen
Aalborg Chang
Tannisbugt Hallen
27.
lørdag
12.20
Farsø/Ullits IK (1)
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 35
Farsø Kunstgræsbane
Aalborg Chang
Farsø Kunstgræsbane
28.
søndag
09.00
Aalborg Chang
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A (05) Ombrydning • Pulje 828
Sæby Fritidscenter
Brønderslev IF
Sæby Fritidscenter
28.
søndag
09.45
Aalborg Futsal Klub
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A (05) Ombrydning • Pulje 828
Sæby Fritidscenter
Aalborg Chang
Sæby Fritidscenter
28.
søndag
10.00
Aalborg Chang (2)
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B (04) Ombrydning • Pulje 821
Astrup/Sønderskov Hallen
Frederikshavn fI
Astrup/Sønderskov Hallen
28.
søndag
10.15
Aalborg Chang (1)
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B (04) Ombrydning • Pulje 821
Astrup/Sønderskov Hallen
Brønderslev IF
Astrup/Sønderskov Hallen
28.
søndag
10.30
IF Skjold Sæby
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A (05) Ombrydning • Pulje 828
Sæby Fritidscenter
Aalborg Chang
Sæby Fritidscenter
28.
søndag
10.45
Brønderslev IF
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B (04) Ombrydning • Pulje 821
Astrup/Sønderskov Hallen
Aalborg Chang (2)
Astrup/Sønderskov Hallen
28.
søndag
11.00
BMI/SHI/Bagterp
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B (04) Ombrydning • Pulje 821
Astrup/Sønderskov Hallen
Aalborg Chang (1)
Astrup/Sønderskov Hallen
28.
søndag
11.00
Aalborg Chang
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 16
Brønderslev Kunstgræsbane
Brønderslev IF (2)
Brønderslev Kunstgræsbane
28.
søndag
11.15
Aalborg Chang
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge A (05) Ombrydning • Pulje 828
Sæby Fritidscenter
Hjørring IF (2)
Sæby Fritidscenter
28.
søndag
11.30
BMI/SHI/Bagterp
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B (04) Ombrydning • Pulje 821
Astrup/Sønderskov Hallen
Aalborg Chang (2)
Astrup/Sønderskov Hallen
28.
søndag
11.40
Hjallerup IF
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 16
Brønderslev Kunstgræsbane
Aalborg Chang
Brønderslev Kunstgræsbane
28.
søndag
11.45
Aalborg Chang (1)
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B (04) Ombrydning • Pulje 821
Astrup/Sønderskov Hallen
Frederikshavn fI
Astrup/Sønderskov Hallen
28.
søndag
12.15
Aalborg Chang (2)
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B (04) Ombrydning • Pulje 821
Astrup/Sønderskov Hallen
Aalborg Chang (1)
Astrup/Sønderskov Hallen
28.
søndag
12.20
Østervraa IF
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 16
Brønderslev Kunstgræsbane
Aalborg Chang
Brønderslev Kunstgræsbane
Februar 2018
3.
lørdag
13.00
Nørresundby FB
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge C (08) • Pulje 972
Tornhøj Hallen
Aalborg Chang
Tornhøj Hallen
3.
lørdag
13.45
Aalborg Chang
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge C (08) • Pulje 972
Tornhøj Hallen
Jetsmark IF (2)
Tornhøj Hallen
3.
lørdag
14.30
Jetsmark IF (1)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge C (08) • Pulje 972
Tornhøj Hallen
Aalborg Chang
Tornhøj Hallen
4.
søndag
10.45
Aalborg Chang
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge B (08) • Pulje 969
Frejlev Hallen
RKG
Frejlev Hallen
4.
søndag
11.15
Aalborg Chang
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge B (08) • Pulje 969
Frejlev Hallen
St. Restrup IF
Frejlev Hallen
4.
søndag
12.00
Aalborg Futsal Klub
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge B (08) • Pulje 969
Frejlev Hallen
Aalborg Chang
Frejlev Hallen
4.
søndag
13.00
St. Restrup IF
Kvinder
U12
Futsal - U12 Piger (06) • Pulje 956
Frejlev Hallen
Aalborg Chang
Frejlev Hallen
4.
søndag
13.15
Aalborg Chang
Kvinder
U12
Futsal - U12 Piger (06) • Pulje 956
Frejlev Hallen
Thisted FC
Frejlev Hallen
4.
søndag
13.45
Aalborg KFUM
Kvinder
U12
Futsal - U12 Piger (06) • Pulje 956
Frejlev Hallen
Aalborg Chang
Frejlev Hallen
4.
søndag
14.00
Aalborg Chang
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge B (07) • Pulje 960
AaB Hallen
VUG
AaB Hallen
4.
søndag
14.30
Aalborg Chang
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge B (07) • Pulje 960
AaB Hallen
Hals FS
AaB Hallen
4.
søndag
15.00
Aalborg Chang
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge B (07) • Pulje 960
AaB Hallen
Nørresundby FB
AaB Hallen
10.
lørdag
09.40
Aalborg Chang (2)
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 82
KFUM Hallen, Aalborg
Aalborg Freja (2)
KFUM Hallen, Aalborg
10.
lørdag
10.30
Vejgaard B (1)
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 82
KFUM Hallen, Aalborg
Aalborg Chang (2)
KFUM Hallen, Aalborg
10.
lørdag
10.40
Vejgaard B (2)
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 81
KFUM Hallen, Aalborg
Aalborg Chang (1)
KFUM Hallen, Aalborg
10.
lørdag
11.10
Aalborg KFUM (1)
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 81
KFUM Hallen, Aalborg
Aalborg Chang (1)
KFUM Hallen, Aalborg
10.
lørdag
11.10
LKB/Gistrup (1)
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 82
KFUM Hallen, Aalborg
Aalborg Chang (2)
KFUM Hallen, Aalborg
10.
lørdag
11.40
Aalborg KFUM (3)
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 81
KFUM Hallen, Aalborg
Aalborg Chang (3)
KFUM Hallen, Aalborg
10.
lørdag
12.00
Aalborg Chang (1)
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 81
KFUM Hallen, Aalborg
LKB/Gistrup (2)
KFUM Hallen, Aalborg
10.
lørdag
12.20
Aalborg Chang (3)
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 81
KFUM Hallen, Aalborg
Vejgaard B (2)
KFUM Hallen, Aalborg
10.
lørdag
12.40
LKB/Gistrup (2)
Herrer
U8
U8 Drenge (10) INDE • Pulje 81
KFUM Hallen, Aalborg
Aalborg Chang (3)
KFUM Hallen, Aalborg
10.
lørdag
13.10
Aalborg KFUM (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) INDE • Pulje 54
Als Hallen
Aalborg Chang
Als Hallen
10.
lørdag
13.40
Aalborg Chang
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) INDE • Pulje 54
Als Hallen
B52/Aalborg
Als Hallen
10.
lørdag
14.15
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herre Serie 3 / Træningskamp • Privat
Aalborg Chang Kunstgræs
Nørholm IF
Aalborg Chang Kunstgræs
10.
lørdag
14.20
Aalborg Chang
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) INDE • Pulje 54
Als Hallen
ASV/HB
Als Hallen
10.
lørdag
14.50
Aalborg KFUM (2)
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) INDE • Pulje 54
Als Hallen
Aalborg Chang
Als Hallen
10.
lørdag
16.40
Aalborg Chang
Herrer
U11
U11 Drenge A (07) INDE • Pulje 52
Sulsted Hallen
Aalborg KFUM
Sulsted Hallen
10.
lørdag
16.40
IK Rosendal
Kvinder
U12
U12 Piger C (06) INDE • Pulje 114
KFUM Hallen, Aalborg
Aalborg Chang
KFUM Hallen, Aalborg
10.
lørdag
17.00
Aalborg KFUM (1)
Herrer
U11
U11 Drenge C (07) INDE • Pulje 57
Klarup Hallen
Aalborg Chang
Klarup Hallen
10.
lørdag
17.10
Nørresundby FB
Kvinder
U12
U12 Piger C (06) INDE • Pulje 114
KFUM Hallen, Aalborg
Aalborg Chang
KFUM Hallen, Aalborg
10.
lørdag
17.20
Aalborg Chang
Herrer
U11
U11 Drenge A (07) INDE • Pulje 52
Sulsted Hallen
Skibsby-Højene IF
Sulsted Hallen
10.
lørdag
17.20
Aalborg Chang
Herrer
U11
U11 Drenge C (07) INDE • Pulje 57
Klarup Hallen
Gudumholm IF
Klarup Hallen
10.
lørdag
17.40
Aalborg KFUM
Kvinder
U12
U12 Piger C (06) INDE • Pulje 114
KFUM Hallen, Aalborg
Aalborg Chang
KFUM Hallen, Aalborg
10.
lørdag
17.50
Arden IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (07) INDE • Pulje 57
Klarup Hallen
Aalborg Chang
Klarup Hallen
10.
lørdag
18.00
Skagen IK
Herrer
U11
U11 Drenge A (07) INDE • Pulje 52
Sulsted Hallen
Aalborg Chang
Sulsted Hallen
10.
lørdag
18.20
Aalborg Chang
Herrer
U11
U11 Drenge C (07) INDE • Pulje 57
Klarup Hallen
RKG (2)
Klarup Hallen
10.
lørdag
18.20
Aalborg Chang
Kvinder
U12
U12 Piger C (06) INDE • Pulje 114
KFUM Hallen, Aalborg
Vejgaard B
KFUM Hallen, Aalborg
16.
fredag
19.00
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herre Serie 5 / Træningskamp • Privat
Aalborg Chang Kunstgræs
Aalborg Chang
Aalborg Chang Kunstgræs
17.
lørdag
12.15
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herre Jyllandsserien / Træningskamp • Privat
Aalborg Chang Kunstgræs
RKG
Aalborg Chang Kunstgræs
17.
lørdag
14.15
AaB
Herrer
Senior
Herre Serie 2 / Træningskamp • Privat
Aalborg Chang Kunstgræs
Aalborg Chang
Aalborg Chang Kunstgræs
17.
lørdag
16.15
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herre Serie 3 / Træningskamp • Privat
Aalborg Chang Kunstgræs
Nibe B
Aalborg Chang Kunstgræs
24.
lørdag
12.15
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herre Jyllandsserien / Træningskamp • Privat
Aalborg Chang Kunstgræs
Støvring IF Fodbold
Aalborg Chang Kunstgræs
25.
søndag
11.30
Thisted FC
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 / Træningskamp • Privat
Thisted Kunstgræsbane
Aalborg Chang
Thisted Kunstgræsbane
Marts 2018
4.
søndag
12.15
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herre Jyllandsserien / Træningskamp • Privat
Aalborg Chang Kunstgræs
Dronningborg B
Aalborg Chang Kunstgræs
4.
søndag
14.15
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herre Serie 1 / Træningskamp • Privat
Aalborg Chang Kunstgræs
B52/Aalborg Fodbold Club
Aalborg Chang Kunstgræs
10.
lørdag
12.15
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herre Jyllandsserien / Træningskamp • Privat
Aalborg Chang Kunstgræs
Løgstør IF
Aalborg Chang Kunstgræs
10.
lørdag
14.15
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herre Serie 2 / Træningskamp • Privat
Aalborg Chang Kunstgræs
Vejgaard B
Aalborg Chang Kunstgræs
17.
lørdag
12.15
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herre Jyllandsserien / Træningskamp • Privat
Aalborg Chang Kunstgræs
Aalborg Freja
Aalborg Chang Kunstgræs
17.
lørdag
14.15
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herre Serie 2 / Træningskamp • Privat
Aalborg Chang Kunstgræs
Skalborg SK
Aalborg Chang Kunstgræs
18.
søndag
12.15
Aalborg Chang
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (1999-00) 11M - forår 2018 • Pulje 311
Aalborg Chang Kunstgræs
Hjørring IF
Aalborg Chang Kunstgræs
18.
søndag
14.15
Aalborg Chang
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 / Træningskamp • Privat
Aalborg Chang Kunstgræs
Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg Chang Kunstgræs
24.
lørdag
10.15
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herre Serie 2 / Træningskamp • Privat
Aalborg Chang Kunstgræs
IF Skjold Sæby
Aalborg Chang Kunstgræs
24.
lørdag
12.15
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herre Jyllandsserien / Træningskamp • Privat
Aalborg Chang Kunstgræs
IF Skjold Sæby
Aalborg Chang Kunstgræs
25.
søndag
14.15
Gug B
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (1999-00) 11M - forår 2018 • Pulje 311
Kunstgræsbane Gug Boldklub
Aalborg Chang
Kunstgræsbane Gug Boldklub
29.
torsdag
14.15
Aalborg Chang
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (1999-00) 11M - forår 2018 • Pulje 311
Aalborg Chang Kunstgræs
Støvring IF
Aalborg Chang Kunstgræs
April 2018
2.
mandag
00.00
Tranum GF
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2018 • Pulje 12
Tranum Stadion
Aalborg Chang
Tranum Stadion
2.
mandag
00.00
Svenstrup-Godthåb IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 52
Svenstrup Stadion
Aalborg Chang (2)
Svenstrup Stadion
2.
mandag
00.00
Spjald IF
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2018 • Pulje 3
Spjald Stadion
Aalborg Chang
Spjald Stadion
2.
mandag
00.00
Nordens Paris FC
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2018 • Pulje 26
Firmasport Aalborg Freja
Aalborg Chang
Firmasport Aalborg Freja
2.
mandag
12.00
Nørresundby FB
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 51
NFB Kunstgræs Lindholm
Aalborg Chang (1)
NFB Kunstgræs Lindholm
6.
fredag
18.30
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2018 • Pulje 26
Aalborg Chang Kunstgræs
Skalborg SK
Aalborg Chang Kunstgræs
7.
lørdag
13.00
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2018 • Pulje 3
Aalborg Chang Kunstgræs
Mejrup GU
Aalborg Chang Kunstgræs
7.
lørdag
14.00
Aalborg Chang (1)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 51
Chang's Baner
NUBI
Chang's Baner
7.
lørdag
15.30
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2018 • Pulje 12
Aalborg Chang Kunstgræs
Nørresundby FB
Aalborg Chang Kunstgræs
7.
lørdag
16.00
Aalborg Chang (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 52
Chang's Baner
B52/Aalborg
Chang's Baner
8.
søndag
14.00
Skibsby-Højene IF
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (1999-00) 11M - forår 2018 • Pulje 311
Højene Hallen
Aalborg Chang
Højene Hallen
8.
søndag
15.30
Aalborg Chang
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2018 • Pulje 273
Aalborg Chang Kunstgræs
Støvring IF
Aalborg Chang Kunstgræs
14.
lørdag
13.00
VHG/GS
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 51
Gandrup Stadion
Aalborg Chang (1)
Gandrup Stadion
14.
lørdag
13.00
Aalborg Chang (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 52
Chang's Baner
Nøvling FK
Chang's Baner
14.
lørdag
15.30
Aalborg Chang
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2018 • Pulje 273
Chang's Baner
Tornby IF
Chang's Baner
15.
søndag
00.00
NUBI
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2018 • Pulje 12
NUBI's Stadion
Aalborg Chang
NUBI's Stadion
15.
søndag
00.00
MorsØ FC
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2018 • Pulje 3
Morsø Multipark
Aalborg Chang
Morsø Multipark
15.
søndag
12.00
Aalborg Chang
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (1999-00) 11M - forår 2018 • Pulje 311
Chang's Baner
Storvorde/Sejlflod B
Chang's Baner
15.
søndag
15.00
Vejgaard B
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2018 • Pulje 26
Soffy Road
Aalborg Chang
Soffy Road
19.
torsdag
18.30
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2018 • Pulje 3
Chang's Baner
Gug B
Chang's Baner
21.
lørdag
13.00
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2018 • Pulje 12
Chang's Baner
AaB
Chang's Baner
21.
lørdag
13.00
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2018 • Pulje 26
Chang's Baner
Gug B
Chang's Baner
21.
lørdag
15.00
AaB
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 52
AaB's Anlæg
Aalborg Chang (2)
AaB's Anlæg
21.
lørdag
16.00
Aalborg Chang (1)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 51
Chang's Baner
Hals FS
Chang's Baner
22.
søndag
00.00
Holtet IF
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2018 • Pulje 273
Holtet Stadion
Aalborg Chang
Holtet Stadion
22.
søndag
12.00
Aalborg Chang
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (1999-00) 11M - forår 2018 • Pulje 311
Chang's Baner
Brønderslev IF
Chang's Baner
23.
mandag
18.30
IF Skjold Sæby
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (1999-00) 11M - forår 2018 • Pulje 311
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
Aalborg Chang
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
24.
tirsdag
18.00
Vejgaard B
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2018 • Pulje 273
Soffy Road
Aalborg Chang
Soffy Road
26.
torsdag
19.00
IF Haabet, Øster Uttrup
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 51
Mellervang Hallen (inde)
Aalborg Chang (1)
Mellervang Hallen (inde)
28.
lørdag
13.00
Aalborg Chang (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 52
Chang's Baner
KB 81 Aalborg
Chang's Baner
28.
lørdag
13.30
LKB/Gistrup
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2018 • Pulje 12
Gistrup Idrætscenter
Aalborg Chang
Gistrup Idrætscenter
28.
lørdag
15.30
Aalborg Chang
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2018 • Pulje 273
Chang's Baner
SUB 09
Chang's Baner
29.
søndag
00.00
Thisted FC
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2018 • Pulje 3
Lerpytter Anlæg
Aalborg Chang
Lerpytter Anlæg
29.
søndag
00.00
FC Dansom
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2018 • Pulje 26
Åvejens Baneanlæg
Aalborg Chang
Åvejens Baneanlæg
Maj 2018
4.
fredag
18.30
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2018 • Pulje 12
Chang's Baner
Birkelse IF
Chang's Baner
5.
lørdag
13.00
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2018 • Pulje 3
Chang's Baner
Hirtshals B
Chang's Baner
5.
lørdag
14.00
Aalborg Freja
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 52
Frejaparken
Aalborg Chang (2)
Frejaparken
6.
søndag
00.00
FC Vesterbro, Aalborg
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 51
NUBI's Stadion
Aalborg Chang (1)
NUBI's Stadion
6.
søndag
00.00
Øster Sundby B 32
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2018 • Pulje 26
ØB Park
Aalborg Chang
ØB Park
6.
søndag
00.00
FC Thy-Thisted Q
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2018 • Pulje 273
Lerpytter Anlæg
Aalborg Chang
Lerpytter Anlæg
7.
mandag
19.00
Hjørring IF
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (1999-00) 11M - forår 2018 • Pulje 311
Hjørring IF's Anlæg
Aalborg Chang
Hjørring IF's Anlæg
9.
onsdag
18.30
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2018 • Pulje 26
Chang's Baner
Aalborg Freja
Chang's Baner
10.
torsdag
13.00
Storvorde/Sejlflod B
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2018 • Pulje 12
Storvorde Sejlflod Stadion
Aalborg Chang
Storvorde Sejlflod Stadion
10.
torsdag
13.00
Aalborg Chang (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 52
Chang's Baner
Aalborgstudenternes IF
Chang's Baner
10.
torsdag
13.00
Hjørring IF
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2018 • Pulje 3
Hjørring IF's Anlæg
Aalborg Chang
Hjørring IF's Anlæg
10.
torsdag
15.30
Aalborg Chang (1)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 51
Chang's Baner
Tukanernes FK
Chang's Baner
10.
torsdag
15.30
Aalborg Chang
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2018 • Pulje 273
Chang's Baner
MorsØ FC
Chang's Baner
12.
lørdag
12.00
Aalborg Chang
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (1999-00) 11M - forår 2018 • Pulje 311
Chang's Baner
Gug B
Chang's Baner
12.
lørdag
13.00
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2018 • Pulje 26
Chang's Baner
Nordens Paris FC
Chang's Baner
13.
søndag
13.00
Aalborg Chang (1)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 51
Chang's Baner
Nørresundby FB
Chang's Baner
13.
søndag
13.00
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2018 • Pulje 3
Chang's Baner
Spjald IF
Chang's Baner
13.
søndag
15.30
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2018 • Pulje 12
Chang's Baner
Tranum GF
Chang's Baner
13.
søndag
15.30
Aalborg Chang (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 52
Chang's Baner
Svenstrup-Godthåb IF
Chang's Baner
14.
mandag
18.30
Aalborg Chang
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2018 • Pulje 273
Chang's Baner
Vejgaard B
Chang's Baner
19.
lørdag
16.00
Nørresundby FB
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2018 • Pulje 12
Nordjyske Bank Arena (NFB)
Aalborg Chang
Nordjyske Bank Arena (NFB)
21.
mandag
00.00
NUBI
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 51
NUBI's Stadion
Aalborg Chang (1)
NUBI's Stadion
21.
mandag
00.00
B52/Aalborg
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 52
Klubhuset B.52/AFC
Aalborg Chang (2)
Klubhuset B.52/AFC
21.
mandag
00.00
Mejrup GU
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2018 • Pulje 3
Mejrup Kultur & Fritidscenter
Aalborg Chang
Mejrup Kultur & Fritidscenter
21.
mandag
00.00
Skalborg SK
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2018 • Pulje 26
Skalborg Stadion
Aalborg Chang
Skalborg Stadion
21.
mandag
00.00
Støvring IF
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2018 • Pulje 273
Støvring Stadion
Aalborg Chang
Støvring Stadion
25.
fredag
19.00
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2018 • Pulje 12
Chang's Baner
NUBI
Chang's Baner
25.
fredag
19.00
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2018 • Pulje 3
Chang's Baner
MorsØ FC
Chang's Baner
25.
fredag
19.00
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2018 • Pulje 26
Chang's Baner
Vejgaard B
Chang's Baner
26.
lørdag
16.00
Tornby IF
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2018 • Pulje 273
Tornby Stadion
Aalborg Chang
Tornby Stadion
27.
søndag
00.00
Nøvling FK
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 52
Nøvling Skole
Aalborg Chang (2)
Nøvling Skole
27.
søndag
00.00
Støvring IF
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (1999-00) 11M - forår 2018 • Pulje 311
Støvring Stadion
Aalborg Chang
Støvring Stadion
28.
mandag
18.30
Aalborg Chang (1)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 51
Chang's Baner
VHG/GS
Chang's Baner
31.
torsdag
18.30
Hals FS
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 51
Hals Stadion
Aalborg Chang (1)
Hals Stadion
Juni 2018
1.
fredag
19.00
AaB
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2018 • Pulje 12
AaB's Anlæg
Aalborg Chang
AaB's Anlæg
2.
lørdag
13.00
Gug B
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2018 • Pulje 3
Gug Stadion
Aalborg Chang
Gug Stadion
2.
lørdag
15.00
Gug B
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2018 • Pulje 26
Gug Stadion
Aalborg Chang
Gug Stadion
3.
søndag
12.00
Aalborg Chang
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (1999-00) 11M - forår 2018 • Pulje 311
Chang's Baner
Skibsby-Højene IF
Chang's Baner
3.
søndag
13.00
Aalborg Chang (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 52
Chang's Baner
AaB
Chang's Baner
3.
søndag
15.30
Aalborg Chang
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2018 • Pulje 273
Chang's Baner
Holtet IF
Chang's Baner
8.
fredag
19.00
Aalborg Chang (1)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 51
Chang's Baner
IF Haabet, Øster Uttrup
Chang's Baner
9.
lørdag
13.00
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2018 • Pulje 12
Chang's Baner
LKB/Gistrup
Chang's Baner
9.
lørdag
13.00
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2018 • Pulje 26
Chang's Baner
FC Dansom
Chang's Baner
9.
lørdag
16.00
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2018 • Pulje 3
Chang's Baner
Thisted FC
Chang's Baner
10.
søndag
00.00
KB 81 Aalborg
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 52
Tornhøjskolen
Aalborg Chang (2)
Tornhøjskolen
10.
søndag
00.00
SUB 09
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2018 • Pulje 273
Låstrup Stadion
Aalborg Chang
Låstrup Stadion
10.
søndag
12.00
Storvorde/Sejlflod B
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (1999-00) 11M - forår 2018 • Pulje 311
Storvorde Sejlflod Stadion
Aalborg Chang
Storvorde Sejlflod Stadion
13.
onsdag
18.30
Aalborg Chang
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (1999-00) 11M - forår 2018 • Pulje 311
Chang's Baner
IF Skjold Sæby
Chang's Baner
15.
fredag
18.30
Aalborg Chang (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 52
Chang's Baner
Aalborg Freja
Chang's Baner
15.
fredag
18.30
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2018 • Pulje 26
Chang's Baner
Øster Sundby B 32
Chang's Baner
16.
lørdag
13.00
Aalborg Chang (1)
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 51
Chang's Baner
FC Vesterbro, Aalborg
Chang's Baner
16.
lørdag
15.30
Hirtshals B
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2018 • Pulje 3
Schlie Arena
Aalborg Chang
Schlie Arena
16.
lørdag
15.30
Aalborg Chang
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2018 • Pulje 273
Chang's Baner
FC Thy-Thisted Q
Chang's Baner
17.
søndag
00.00
Birkelse IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2018 • Pulje 12
Nordjyske Bank Arena, Birkelse
Aalborg Chang
Nordjyske Bank Arena, Birkelse
17.
søndag
00.00
Brønderslev IF
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (1999-00) 11M - forår 2018 • Pulje 311
Arena Kop & Kande
Aalborg Chang
Arena Kop & Kande
23.
lørdag
13.30
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2018 • Pulje 12
Chang's Baner
Storvorde/Sejlflod B
Chang's Baner
23.
lørdag
13.30
Aalborg Freja
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2018 • Pulje 26
Frejaparken
Aalborg Chang
Frejaparken
23.
lørdag
13.30
MorsØ FC
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2018 • Pulje 273
Morsø Multipark
Aalborg Chang
Morsø Multipark
24.
søndag
11.00
Tukanernes FK
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 51
Herningvej Skole
Aalborg Chang (1)
Herningvej Skole
24.
søndag
11.00
Aalborgstudenternes IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2018 • Pulje 52
Aalborg Universitet
Aalborg Chang (2)
Aalborg Universitet
24.
søndag
13.30
Aalborg Chang
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2018 • Pulje 3
Chang's Baner
Hjørring IF
Chang's Baner